АКЦІЙНІ ТОВАРИ

ПРОДУКЦІЯ

головна / Про нас

Про нас

Інтернет-магазин акрилових виробів KLV-Cennik - он-лайн ресурс для купівлі акрилових цінників, підставок, візитниць, пластикових підставок під товар та ін.

Команда інтернет-магазину KLV-Cennik - кваліфікований персонал, який у зручний для Вас час може надати консультацію та допомогти з вибором виробу.

Основним напрямком діяльності є розробка та виробництво виробів з оргскла та пластиків.


Власна виробнича база підприємства, що включає новітнє обладнання лазерної обробки пластику та передовий інструмент, дозволяє виконувати всі типові види робіт, що застосовуються у виготовленні виробів з оргскла та в найкоротші терміни реалізувати проекти будь-якої складності. Основним напрямком нашої діяльності є розробка та виробництво виробів з оргскла та пластиків.
Ми виготовляємо наступні пластикові вироби: цінники із пластику, цінникотримачі, пластикові підставки, коробки, холдери, буклетниці, підставки під меню, візитниці та інші види виробу з оргскла (акрилу).


Компанія KLV-Cennik виконує як замовлення стандартних виробів, так і за кресленням замовника. За Вашим бажанням ми розробимо дизайн виробів та їх конструкцію, підберемо матеріали та у найкоротші терміни виконаємо замовлення, чи то поодинокі вироби, чи навіть пристойний за обсягом тираж.

За бажанням можна зробити пілотний екземпляр з гарантією повної відповідності всієї партії затвердженого зразка.