АКЦІЙНІ ТОВАРИ

ПРОДУКЦІЯ

головна / Лазерна різка трафаретів

Лазерна різка трафаретів

Трафарет- це особлива техніка нанесення малюнка на стіну.

Зображення попередньо вирізається з листа пластику, потім отриманий трафарет прикладають до стіни і наносять на нього шар фарби.

Фарба потрапить на стіну тільки в тих місцях, де були з аркуша вирізані області, що становлять малюнок, візерунок.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ТРАФАРЕТІВ

1) простота використання
Немає потреби у спеціальних художніх навичках. Просто взяти листок трафарету, прикласти до поверхні, провести пензлем з фарбою - і готово.

2) різноманітність поверхонь для нанесення
Трафаретний малюнок не обмежує поверхню нанесення.

3) доступність
Вартість трафаретів дуже не велика. Можливо підібрати матеріал під себе з урахуванням призначення та поверхні нанесення. Витрати на зображення зводяться лише до витрат на фарби.

ОБЛАСТИ ЗАСТОСУВАННЯ ТРАФАРЕТІВ

1) домашня творчість
Трафарет - це ефективний спосіб прикрасити навколишні предмети професійними малюнками. Трафарет застосовується до будь-якої поверхні, легко наноситься, результат створює як якісну професійну працю. Трафарет можна прикрасити: стіни, стеля, підлога, двері, меблі, предмети побуту.

2) трафарети в бізнесі
Трафаретний малюнок не обмежує Вашу фантазію. Вибирайте: декорування ресторанів, кафе у стилі певної доби; прикраса дитячих магазинів малюнками тварин, іграшок; оформлення клубів у тематиці.

3) промислове застосування
У промисловості трафарети використовуються для багаторазового нанесення інформації, попереджувальних знаків, логотипів, цифр.

Трафарети, що використовуються для розпису, кріплять до стіни стрічкою малярною або скотчем. Для нанесення фарби можна використовувати пензель або губку в залежності від величини малюнку, що наноситься.

За допомогою трафаретів можна створювати як окремі візерунки, так і цілі картини. При цьому велику роль відіграватиме ваше вміння фантазувати та імпровізувати.

 

Сучасний дизайн інтер'єру – безмежне поле для втілення найсміливіших архітектурних, дизайнерських та стилістичних рішень. Сучасні фарби дозволяють створювати на стінах окремі написи, зображення та навіть цілі картини. Все залежить від ідеї декоратора та мети малюнка. Такі рішення роблять дизайн квартири, офісу, ресторану, кафе чи готелю ексклюзивним. Крім художньої привабливості, одним із приємних моментів у цих рішеннях є їхня доступність. Для виконання технологій нанесення малюнків не потрібен художник-маляр. Як кажуть, все геніальне просто: беремо трафарет, прикладаємо на стіну, наносимо фарбу в необхідних отворах. шедевр готовий! Для виконання роботи необхідний трафарет для стін.

Ми виготовимо для Вас трафарети для стін будь-якої складності, будь-якого вигляду та будь-якого розміру.

Це не трафарети… Це ж живі ідеї!

Трафарети для малювання застосовуються для навчання дітей живопису, у домашній творчості, для оформлення інтер'єрів, в оформлювальних роботах, наприклад, прикраса святкових залів, нанесення новорічних малюнків на вікна.

Трафарети для декору допомагають дизайнеру створити стилістичний образ приміщення, перетворити стіни, стелю, підлогу на художні акценти інтер'єру. Підберіть, наприклад, національний орнамент для бордюр у кімнати та коридори, і у Вашому приміщенні гармонійно виглядатимуть предмети національного побуту. У такий спосіб зручно стилістично оформляти приміщення кафе та ресторанів. Трафарети для декору також можна застосовувати в декорі меблів.

Трафарети для аерографії дозволяють зробити будь-яку Вашу техніку, від мікрохвильової печі до автомобіля, ексклюзивом. Нанесіть будь-який візерунок, будь-який напис за допомогою аерографа та трафарету. Будьте оригінальними!

Трафарети кольорів. Скільки б не було кольорів, кожне наступне оформлення ними буде виглядати по-новому. Застосування: в інтер'єрі, на меблях, на тканинах, у картинах, у вітражному розписі, у вишивці та ще, де тільки може намалювати квіти натхненна душа.

Трафарети для стін допоможуть зробити дизайнерський ремонт самостійно. Якщо у Вас розвинена фантазія та почуття смаку, це цілком під силу.

Виготовлення трафаретів із пластику - 3-4 дні, ціна розраховується індивідуально залежно від розміру та складності.