АКЦІЙНІ ТОВАРИ

ПРОДУКЦІЯ

головна / Захисний екран для кондиціонеру (дефлектор)

Захисний екран для кондиціонеру (дефлектор)

Для замовлення дефлектора за власними розмірами зверніться до менеджера! 

         При оформленні замовлення нам знадобиться ширина, висота та глибина кондиціонера, також бажано

надіслати фото пристрою

 

Екран-відбивач для
кондиціонера (дефлектор) 

У наш час існує безліч можливостей змінити інтер'єр таким чином, щоб він не лише покращив зовнішній вигляд приміщення, але й став більш функціональним. Саме для цього власники приватних будинків, квартир або офісів встановлюють екрани-відбивачі для кондиціонерів з оргскла.

Цей матеріал виготовляється з органічних полімерів, які зрештою створюють надміцну прозору структуру. Органічне скло має невелику вагу, відмінні експлуатаційні характеристики та здатне набувати будь-якої форми.За це його високо цінують люди, які вміють користуватись сучасними розробками та технологіями, інтегрованими у сферу побуту.

Одним з таких виробів є екран-відбивач або козирок для кондиціонера. За допомогою даного пристрою людина отримує можливість зробити просте, але вкрай важливе вдосконалення системи кондиціювання.

Список переваг цього виробу містить такі пункти:

          ● рівномірне поширення охолоджуючих потоків повітря;

● усунення протягу в приміщенні;

● ліквідація «холодних зон».

                

Вищеперелічені особливості дають зрозуміти, що придбати відбійник для вентиляційного кондиціонера коштує кожному, хто хоче створити в будинку або офісі затишний мікроклімат.

               Оскільки така продукція виготовляється з акрилу, вона гармонійно вписується в інтер'єр приміщення та практично не помітна для очей.

 

Купити екран-відбивач для кондиціонера на замовлення на сьогоднішній день компанія KLV-Cennik виготовляє якісні полиці для кондиціонерів в Україні. Придбати цей виріб можна в інтернет-магазині KLV-Cennik, вибравши найбільш підходящу модель.

Оскільки розсікач для кондиціонера виготовляється на замовлення, наша компанія створює вироби за  індивідуальними ескізами. Виробництво товару відбувається у найкоротші терміни, а доставка здійснює до Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Запоріжжя та багатьох інших міст.

 

 

Оплата товару та послуг здійснюється зручним для вас способом, включаючи післяплату та безготівковий розрахунок.

                Клієнту залишається тільки вибрати відповідний відбійник для
кондиціонера та оформити замовлення.Зв'яжіться з нами за вказаними контактами, щоб уточнити деталі майбутньої покупки.