АКЦІЙНІ ТОВАРИ

ПРОДУКЦІЯ

головна / Лазерна різка та гравіювання

Лазерна різка та гравіювання

Акрил є одним з найбільш популярних матеріалів для різання та гравіювання. Існує велика кількість варіантів вибору кольору та товщини.

Лазерне різання забезпечує високу якість країв без необхідності додаткового полірування або чищення.

Лазерне різання оргскла дозволяє робити розкрій акрилу з максимальною швидкістю, створювати навіть хитромудрі контури, при цьому зберігаючи форму і якість вихідного матеріалу.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО КРЕСЛЕННЯ:

  • - розширення файлу ".cdr" (Corel Draw, не вище 13 версії)
  • - всі символи та текст мають бути переведені в криві
  • - всі криві з'єднані
  • - ширина кривих – «0» або «Hairline»
  • -малюнки в растрових форматах (.bmp, .jpg, .gif) не допускаються
  • - всі креслення мають бути виконані в масштабі 1:1
  • - максимальний розмір файлу 1390х890 мм

ПРАЙС-ЛИСТ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ

Товщина матеріалу, мм ПЕТ 0.8 ПЕТ 1 1.5 1.8 2 3 4 5 6 8 10
Вартість різання, грн/м.пог(до 500 м) 2,3 2,7 3,7 5,3 5,5 6,3 7,5 9,9 11,5 13,5 16
Вартість різання, грн/м.пог(понад 500 м) 2,1 2,4 3,5 4,8 5,3 6,0 7,0 9,5 10,9 12,7 14,5

Сучасні вимоги до сувеніру, іміджевої, або рекламної продукції – унікальність, якість, творчість. Необхідне надання форми, об'єму. Особлива увага приділяється якості нанесення написів та логотипів. Вимоги ринку справедливі. Будь-який сувенір, весільний чи корпоративний, замовник хоче бачити якісним, так, як це – до певної міри – його обличчя. І, сплачуючи гроші, він має право вимагати ідеального виконання.

Найсучасніший спосіб, що дозволяє виконати ці високі вимоги - лазерне гравіювання. У Києві саме такий спосіб став затребуваною послугою, оскільки він має свої переваги.

Тільки лазерне гравіювання забезпечить ідеальну точність передачі векторного зображення. За такої технології сам матеріал сувеніру не змінюється, так як гравіювання наноситься точково і виключно лазерним променем, встановленим майстром потужності та глибини. На поверхню не впливають сторонні речовини, наприклад, кислоти, без яких не обійтися при інших видах гравіювання.

Нанесення, зроблене лазером, можна вважати «вічним», воно тепер невіддільне від предмета. Його не можна стерти, витравити чи зафарбувати.

Гравірування лазером застосовується на склі та оргсклі (акрилі), пластиці, металі, тканині, дереві.

На різних поверхнях вона виглядає по-різному, і якщо її робить майстер-професіонал на хорошому обладнанні, - це завжди красиво.

Ще одна незаперечна перевага – швидкість. За швидкістю виконання робіт з лазером не може зрівнятися жоден спосіб.

За допомогою лазерного різання в Києві у нас можна в буквальному сенсі розкроїти все. Для нашої технології цілком підходить слово «розкроїти», настільки складними графічно можуть бути виконані лазером роботи.

Послуги лазерного різання необхідні при виготовленні будь-яких рекламних конструкцій, від маленьких підставок для товарів і рекламних роздавальних матеріалів, до конструкцій виставкових стендів та вивісок. Найчастіше застосовується виготовлення рекламних холдерів, підставок та інших конструкцій акрил.

Лазерне різання у Києві проводиться на власному високоякісному обладнанні компанії.

Як підкреслити урочистість весільних келихів, зробити їх ексклюзивними, щоб вони асоціювалися у молодят з тонкістю почуттів? Звичайно, потрібно зробити на них гравіювання з їхніми іменами та особливим побажанням!

Гравірування по склу виглядає тонко і витончено, привносить у виріб зі скла особливий шарм. Гравіювання скла пляшки з напоями (шампанське, коньяк, віскі) не впливає на якість напою за рахунок особливої ​​технології лазера. Тому її сміливо можна застосовувати, коли даруйте ексклюзивний дорогий напій з особливого приводу.